Letos je bila ekipa Športnega društva Partizan Dolsko zastopana na turnirjih državnega prvenstva v ulični košarki, ki je igrala v najmlajši kategoriji do 15 let. Fantje so igrali na štirih kvalifikacijskih turnirjih. V Ljubljani so doživeli hladen tuš in izpadli že po predtekmovanju, turnir so končali na 5. mestu. A že v Novem mestu in Piranu so dvakrat zanesljivo zmagali, zadnji kvalifikacijski turnir v Laškem, pa so končali na drugem mestu. Veliko finale se je odvijal v soboto (13.8.) na Kongresnem trgu v Ljubljani. Na finalni turnir sezone so se uvrstili kot prva ekipa sezone z 280 točkami. V tekmi, ki je odločala o potniku v končni finale, so z veliko smole izgubili po podaljšku. Dvoboj za 3. mesto je bil zaradi poškodbe enega izmed igralcev podoben, tako da so izgubili po podaljšku. Finale so sklenili na četrtem mestu, na koncu pa vendarle postali državni podprvaki v skupnem seštevku točk. Obenem pa je to dobra napoved in hkrati povabilo na Jesenski košarkaški turnir trojk v Košarki v Dolskem.

Prav tako v avgustu je v Slovenj Gradcu potekal 12.košarkarski turnir U14 Slovenija ball-turnir za reprezentančne selekcije do 14let. Turnirja so se udeležile selekcije: Španije-zmagovalec turnirja, Črne Gore, Hrvaške, Makedonije, Madžarske in pa dve slovenski  selekciji (Slovenija zeleni in pa Slovenija beli). V ekipi Slovenija beli, ki je na koncu osvojila 5.mesto, je uspešno nastopal tudi nas član Miha Remec- ki košarko redno trenira pri KD Slovan.